Medarbetare

​Johanna Bode

​Pastor & föreståndare
​031-450452​​​
​johanna@frolunda.pingst.se

Ola Edström

Kapellmästare
031-454 504
0709-34 93 03
ola@frolunda.pingst.se

Rakel Svanström

Omsorgspastor
031-450 453
rakel@frolunda.pingst.se

​Frida Netsner

​Ansvarig för restaurang och konferens samt expedition.
031-450 451
​info@frolunda.pingst.se

Arbetar mån​–tors, ca 8.00–16.30

Axel Sundström

Ungdomsledare
axel@frolunda.pingst.se

Lars Sjö

Föreståndare Café Fyren
031-47 47 92
cafefyren@frolunda.pingst.se

​Elin Karlman

​Barn- och familjepastor
​barn@frolunda.pingst.se,

elin.karlman@frolunda.pingst.se

​Tony Axelsson

Ordförande​
ordforande@frolunda.pingst.se